Nasza strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

ROLETY ZEWNĘTRZNE

Rolety zewnętrzne są wielofunkcyjnym rozwiązaniem. Jedną z ich zalet jest izolacja budynku – rolety zewnętrzne chronią przed utratą ciepła podczas chłodnych dni i zapobiegają nadmiernemu nagrzewaniu się pomieszczeń w czasie upałów. Jednocześnie rolety zewnętrzne skutecznie ograniczają przedostawanie się światła do pomieszczenia, co jest szczególnie przydatne w sytuacjach, kiedy światła zewnętrzne są uciążliwe – na przykład są to światła samochodów, latarni ulicznych czy neonów.

Aktualne promocje dostępne są zawsze na naszym Facebooku.

ALUMINIOWE

Rolety zewnętrzne aluminiowe

ALUMINIOWE

Rolety zewnętrzne aluminiowe są trwałe i odporne na działanie czynników atmosferycznych. Stanowią one dobry środek izolacyjny chroniący przed utratą ciepła lub nagrzewaniem się pomieszczenia. Mogą być także stosowane jako skuteczna ochrona przed przedostawaniem się niepożądanego światła do pomieszczenia. Rolety aluminiowe zapewniają też prywatność, są bardziej skuteczne niż klasyczne zasłony i rolety materiałowe, są jednak od nich droższe. Są one także dodatkową przeszkodą dla potencjalnego włamywacza.

Producenci:
PORTOSDAKO
Nasza firma zajmuje się dystrybucją i montażem produktów poszczególnych producentów. Pełna oferta produktów jest dostępna tutaj:
PORTOSDAKO
Po wybraniu produktu prosimy o skopiowanie linku do specjalnego pola w formularzu lub o wymienienie szczegółowej nazwy produktu w treści wiadomości.