Nasza strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

ROLETY I PLISY

Plisy i rolety są często wybierane między innymi ze względu na to, że są niedrogie oraz łatwe w obsłudze. Dzięki przeróżnym wzorom i kolorom mogą też stanowić idealny dodatek uzupełniający dekorację pomieszczenia.

Aktualne promocje dostępne są zawsze na naszym Facebooku.

ROLETY MATERIAŁOWE

plisy i rolety materiałowe

ROLETY MATERIAŁOWE

Rolety materiałowe są często wybieraną osłoną okien. Pozwalają chronić prywatność domowników oraz ograniczają ilość światła przedostającego się do pokoju. Mogą też stanowić ozdobę okien i pomieszczenia dzięki szerokiej gamie wzorów i kolorów. Kolejną zaletą rolet materiałowych jest ich niska cena – są zdecydowanie tańsze niż rolety zewnętrzne.


PLISY

plisy

PLISY

Plisy pozwalają na zasłonięcie dowolnego fragmentu okna (przez to, że przesuwają się w linii góra-dół), dzięki czemu są wygodnym i popularnym rozwiązaniem. Są wykonane z poliestru, co umożliwia ich czyszczenie. Mogą być stosowane przy każdym rodzaju okien. Dzięki ich różnorodności wybranie plis odpowiednich dla danego okna i pomieszczenia nie powinno stanowić problemu.


Nasza firma zajmuje się dystrybucją i montażem produktów od firm Twoje Rolety i Żalmal. Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, prosimy o kontakt telefoniczny lub przez formularz zgłoszeniowy.