Nasza strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

DRZWI

W naszej ofercie stolarki drzwiowej znajdą Państwo drzwi drewniane, PCV oraz stalowe. Sprzedajemy i montujemy drzwi zarówno zewnętrzne, jak i wewnętrzne. Aby sprostać Państwa oczekiwaniom, oferujemy szeroki zakres produktów od takich producentów jak: Dako, Drew Lux, Gerda, Sonarol oraz CDM.

Aktualne promocje dostępne są zawsze na naszym Facebooku.

STALOWE

Drzwi stalowe

STALOWE

Drzwi stalowe są solidne, trwałe i bezpieczne. Są one odporne na czynniki atmosferyczne i mniejsze uszkodzenia. Zapewniają one także dobrą izolację ciepła i hałasu. Drzwi stalowe idealnie pasują do nowoczesnych domów lub do budynków użyteczności publicznej (na przykład sklepów, biur, bloków mieszkalnych).

Zamówienia specjalne na każdy wymiar + Producenci:
DELTAWIKĘDGERDA

PCV

Drzwi PCV

PCV

Drzwi PCV są często stosowane jako drzwi zewnętrzne. Pasują one zarówno do nowoczesnej architektury, jak i do klasycznych budynków. Ich znaczną zaletą jest to, że łatwo jest je utrzymać w czystości. Są także odporne na uszkodzenia i działanie czynników atmosferycznych. Drzwi PCV są dostępne w szerokiej gamie kolorów, modeli i stylów. Najlepiej sprawdzą się w domach jednorodzinnych.

Producenci:
DAKOSONAROL

DREWNIANE

Drzwi drewniane

DREWNIANE

Drzwi drewniane są eleganckie i uniwersalne – dzięki różnym modelom pasują do każdego typu pomieszczeń. Sprawdzają się zarówno jako drzwi wewnętrzne, jak i zewnętrzne. Ich znaczną zaletą jest także izolacja – drzwi drewniane chronią przed utratą ciepła i zapewniają izolację dźwięków. Jednak należy wziąć pod uwagę, że mogą być one narażone na zniszczenia dokonywane przez zwierzęta domowe.

Producenci:
DREWLUXDAKOPORTA
Nasza firma zajmuje się dystrybucją i montażem produktów poszczególnych producentów. Pełna oferta produktów jest dostępna tutaj:
DREWLUXDAKOPORTASONAROLDELTAWIKĘDGERDA
Po wybraniu produktu prosimy o skopiowanie linku do specjalnego pola w formularzu lub o wymienienie szczegółowej nazwy produktu w treści wiadomości.