Nasza strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

OKNA

Nasza firma oferuje szeroki zakres okien: aluminiowe, PCV, drewniane. Wybór odpowiedniej stolarki okiennej jest bardzo ważny, ponieważ jest to inwestycja na długie lata. Warto więc przeanalizować aspekty techniczne, aby znaleźć produkt odpowiadający naszym potrzebom. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty takich firm jak Dako, Sonarol, Look okna czy CDM. Z pewnością znajdą Państwo okna, które spełnią Państwa oczekiwania. W razie pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

Aktualne promocje dostępne są zawsze na naszym Facebooku.

Okna HST / Harmonijkowe

Okna HST / Harmonijkowe

System drzwi harmonijkowych to sprawdzone rozwiązanie umożliwiające uzyskanie pełnego światła przejścia otwartych drzwi.

Charakteryzujące się wyjątkową estetyką drzwi uzyskaną przez nieszablonowe rozwiązanie składanych w harmonijkę skrzydeł.
Regularne pionowe podziały nadają wnętrzu i elewacji nowoczesnego, stylowego charakteru, natomiast funkcjonalność i wygoda użytkowania doskonale sprawdza się zarówno w tradycyjnych, jak i nowoczesnych wnętrzach.

Producenci:
DAKOLOOK OKNA

Okna Aluminiowe

Okna aluminiowe

Okna Aluminiowe

Mimo że okna aluminiowe nie dają tak dobrej izolacji ciepła czy dźwięku jak chociażby okna drewniane, to mają znaczne zalety w postaci wytrzymałości i odporności na rdzę. Są one wykonane z lekkiego materiału. Będą odpowiednie do przeszklenia dużych powierzchni.

Innowacyjnym rozwiązaniem są okna drewniane lub okna PCV z nakładkami aluminiowymi. Są one mało odporne na zarysowania, ale są dostępne w szerokiej gamie kolorów.

producenci:
SONAROLDAKO

Okna PCV

Okna PCV

Okna PCV

Okna PCV cieszą się dużą popularnością ze względu na ich przystępną cenę, która stanowi ich największą zaletę. Należy jednak pamiętać, że nie mają one tak dobrej izolacji cieplnej jak okna drewniane oraz nie są odpowiednie do większych przeszklonych powierzchni.

producenci:
SONAROLDAKO

Okna Drewniane

Okna drewniane

Okna Drewniane

Okna drewniane są solidne, stabilne i eleganckie. Decydując się na taki typ okien, możemy mieć pewność, że będą odporne na odkształcenia i że będą się dobrze prezentować. Trzeba jednak wiedzieć, że są one wrażliwe na wilgoć i wymagają regularnej konserwacji.

producenci:
DAKOLOOK OKNACDM
Nasza firma zajmuje się dystrybucją i montażem produktów poszczególnych producentów. Pełna oferta produktów jest dostępna tutaj:
DAKOSONAROLCDMLOOK OKNA
Po wybraniu produktu prosimy o skopiowanie linku do specjalnego pola w formularzu lub o wymienienie szczegółowej nazwy produktu w treści wiadomości.