Nasza strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

BRAMY GARAŻOWE

Bramy garażowe są istotnym elementem zabudowy posiadłości. W zależności od przestrzeni, jaką dysponujemy, można wybrać spośród różnych rodzajów bram. W naszej ofercie mamy bramy segmentowe i dwuskrzydłowe.

Aktualne promocje dostępne są zawsze na naszym Facebooku.

DWUSKRZYDŁOWE

bramy garażowe dwuskrzydłowe

DWUSKRZYDŁOWE

W naszej ofercie mamy drewniane i metalowe bramy dwuskrzydłowe. Jest to rozwiązanie uważane za klasyczne, które sprawdzi się w sytuacji, gdzie przed garażem lub w jego wnętrzu jest wystarczająco dużo miejsca na skrzydła bram.

Producenci:
BRAMATIC

SEGMENTOWE

bramy garażowe segmentowe

SEGMENTOWE

Bramy garażowe segmentowe są jednym z coraz bardziej popularnych rozwiązań. Dzięki segmentacji paneli, które podczas otwierania bramy przesuwają się do góry, oszczędzamy miejsce zarówno w garażu, jak i przed nim. Idealnie sprawdzą się w zabudowie, gdzie nie ma dużo wolnej przestrzeni i każdy metr kwadratowy ma znaczenie. Bramy segmentowe są także wykonane z materiałów, które ograniczają straty ciepła i wspomagają izolację budynku.

Producenci:
BRAMATICDAKOINTERFLEX
Nasza firma zajmuje się dystrybucją i montażem produktów poszczególnych producentów. Pełna oferta produktów jest dostępna tutaj:
INTERFLEXDAKOBRAMATIC
Po wybraniu produktu prosimy o skopiowanie linku do specjalnego pola w formularzu lub o wymienienie szczegółowej nazwy produktu w treści wiadomości.